Gerosios patirties sklaida tarptautinėje virtualioje ikimokyklinio ugdymo įstaigų mokslinėje-metodinėje konferencijoje „Skaitmeninės technologijos kaip priemonė tobulinti logopedo ir mokytojo bendradarbiavimo efektyvumą“

Spalio 15 dieną logopedė Ligita Petkuvienė dalijosi savo patirtimi tarptautinėje virtualioje ikimokyklinio ugdymo įstaigų mokslinėje – metodinėje konferencijoje „Skaitmeninės technologijos kaip priemonė tobulinti logopedo ir mokytojo bendradarbiavimo efektyvumą“. Ji pristatė pranešimą „Puikiai įvaldę skaitmenines technologijas ir glaudžiai bendradarbiaujantys logopedas ir PU pedagogas – komunikuojantis, inovatyvus būsimasis pirmokas“, kuriame atskleidė, kaip svarbu turėti vieningą, sistemingą PU pedagogo ir logopedo požiūrį į priešmokyklinuko, kaip būsimo pirmoko, statuso formavimą.

Konferencijoje dalyvavo ne tik logopedai ir mokytojai iš Lietuvos ikimokyklinių įstaigų, bet ir Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos, Vokietijos logopedai, kurie pasidalino puikiomis idėjomis, logopedo darbo būdais ir metodais, inovatyviomis priemonėmis.

Paieška

Renginių kalendorius

Gruodžio  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS