Geroji patirtis tarptautinėje konferencijoje „STEAM ne tik „veža”: konstruok, modeliuok, programuok”

Kovo 23 d. priešmokyklinio ugdymo mokytoja Asta Želionienė dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „STEAM ne tik „veža”: konstruok, modeliuok, programuok” , kurios tikslas- dalintis gerąja patirtimi STEAM ugdymo srityje, įtraukiant skirtingų ugdymosi poreikių turinčius mokinius. Konferencija vyko hibridiniu būdu: gyvai ir transliuojama „Microsoft TEAMS“ aplinkoje, kurioje dalyvavo beveik 300 klausytojų ir daugiau kaip 50 pranešėjų. Pranešimus skaitė priešmokyklinio, pradinio ugdymo mokytojai,  1-4 klasių, 5-8 klasių mokiniai, neformalaus ugdymo organizatoriai. Mokytoja Asta nuotoliu  skaitė pranešimą „STEAM  iššūkiai ir atradimai priešmokyklinio ugdymo grupėje“, pasidalino gerosios patirties pavyzdžiais, kaip taikant STEAM idėjas priešmokyklinio ugdymo grupėje per spontanišką bei organizuotą veiklą  yra skatinamas vaikų smalsumas, tikrovės reiškinių pažinimas, problemų  sprendimas, kūrybiškumas, informatinis  mąstymas, gebėjimas priimti iššūkius, daryti išvadas. Konferencijos siekis pasiektas: mokytojai patobulino ugdymosi aplinkų kūrimo bei dalyko turinio planavimo ir tobulinimo kompetencijas, pristatė gerosios patirties pavyzdžių ir  ir pasisėmė naujų idėjų, motyvacijos ir įkvėpimo.

Paieška

Laisvos vietos

Ankstyvojo amžiaus gr. – 0
3 m. amžiaus gr. – 0
3-4 m. amžiaus gr. – 0
5 m. amžiaus gr. – 0
Priešmokyklinėje gr. – 1

Renginių kalendorius

Birželio  2023
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2023 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS