STEAM: eTwinning projektai Bildukų grupėje

Kaip ir kiekvienais mokslo metais, taip ir šiais, „Bildukų“ grupėje vykdomi  tarptautiniai eTwinning projektai. PU pedagogė Ligita Šapienė prisijungė prie tarptautinio projekto „Unlimited green, infinite blue“ (Beribė žalia, begalinė mėlyna),o kartu su partnere iš Turkijos sukūrė projektą „Our games“ (Mūsų žaidimai). Projekto „Unlimited green, infinite blue“ metu, įvairių veiklų, žaidimų, diskusijų, IT panaudojimo pagalba pagilins žinias apie šių dienų aktualias temas – globalinio atšilimo, gamtos saugojimo problemas. Šiame projekte dalyvauja 13 Europos šalių.

Projekto „Our games“ metu, vaikai reprezentuos partneriams savo šalį per savo mėgstamiausią veiklą – žaidimą, žais pasiūlytus žaidimus, praplės žinias apie žaidimų įvairovę, kartu su pedagoge bandys kurti žaidimus, panaudodami skaitmeninius įrankius.  Projekte dalyvauja 6 Europos šalys.

Kaip ir įvykę projektai, taip ir šie, neabejotinai papildys vaikų žinių bagažą apie Europos šalis, suteiks žinių apie mūsų žemės globalines problemas, patobulins kompiuterinio raštingumo kompetenciją, komandinio darbo įgūdžius, o kartu suteiks daug teigiamų emocijų žaidžiant, kuriant, tyrinėjant. Pedagogas, projektų metu pagilins užsienio kalbos žinias, pasidalins patirtimi, vaikų ugdymo metodų ir būdų įvairove su kitų šalių partnerių mokytojais,  ir tuo pat metu pats gaus turtingą grįžtamąjį ryšį.

Paieška

Renginių kalendorius

Kovo  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS