„eTwinning“ projekto žaidimas „Kas pirmas nukeliaus į A. Matučio drevę?“

„Bildukų“ grupėje pradėtas įgyvendinti eTwinning projektas „Anzelmui Matučiui – 100“ jau pasipildė naujomis veiklomis: išrinktas projekto logotipas, suorganizuotas 100 metrų bėgimas, eksponuota eilėraščių iliustracijų paroda „Spindulio“ bibliotekoje, sklaida seminare, sukurta poeto eilėraščių iliustracijų virtuali knyga  ir dar kuriama ketureilių iliustracijų e-knyga „Girios abėcėlė“ pagal A.Matutį. Siekiant glaudaus projekto partnerių bendradarbiavimo pasiūliau mokytojams genially programa kurti drauge žaidimą, kurį galėtų žaisti 1-5 žaidėjai (arba žaidėjų komandos). Žaidimo taisyklės: žaidėjai paeiliui meta virtualų kauliuką, kad perkeltų savo žaidėją  pagal kauliukų metimo nurodytą langelių skaičių. „Kopėčiomis“ lipame į viršų, o nuo gyvatės uodegos leidžiamės iki galvos. Užlipęs ant interaktyvaus langelio, žaidėjas turi atlikti užduotį, kurią sugalvojo ir sukūrė eTwinning projekto „Anzelmui Matučiui-100″  projekto partneriai: vaikai čia kviečiami įminti poeto mįslę, o atsakymą sužinoti skanuojant QR kodą, klausyti poeto eilėraščio, dėlioti dėlionę, atsakyti į klausimą ar apsilankyti virtualiame poeto muziejuje. Kovo 21 d., paminėdami Tarptautinę miškų dieną  „Bildukai“  jau žaidė šį  žaidimą „Kas pirmas nukeliaus į A. Matučio drevę?“, kviečiame ir jus pažaisti ir daugiau sužinoti apie vaikų poetą Anzelmą Matutį.

                               Mokytoja Asta Želionienė

Paieška

Laisvos vietos

Ankstyvojo amžiaus gr. – 0
3 m. amžiaus gr. – 0
3-4 m. amžiaus gr. – 0
5 m. amžiaus gr. – 0
Priešmokyklinėje gr. – 1

Renginių kalendorius

Birželio  2023
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2023 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS