STEAM: eTwinning projektas „STEAM ugdymas darželyje-atradimai, eksperimentai, tyrinėjimai“

Priešmokyklinio ugdymo grupėje „Bildukai“ nuo rudens sėkmingai integruotas ilgalaikis tarptautinis eTwinning projektas „STEAM ugdymas darželyje-atradimai, eksperimentai, tyrinėjimai“ ( angl. „STEAM education in kindergarten-discoveries, experiments, research“). Projekte dalyvauja 4 šalys ( Lietuva, Turkija, Graikija, Rumunija), 26 mokytojai su savo ugdytiniais. Projektą vykdo PU pedagogė Asta Želionienė.

Projekto tikslas- integruoti į ugdomąją veiklą STEAM metodiką :gamtos pažinimo, technologijų (robotikos), inžinerijos, menų ir matematikos (STEAM, angl. science, technology, engineering, arts, maths). Bildukai sužinojo, kas yra STEAM: atliko bandymą „Ko bijo mikrobai“, „Kaip susidaro debesys?“ , skaičiavimo įgūdžius lavino išmaniojoje SMART lenoje, geometrines figūras įtvirtino su bitutėmis-robotais „Be–Bot“, lauke kūrė „sekretą“, mozaiką iš gamtinės medžiagos, projektavo tiltus, lėktuvus, mašinoms garažus, lauke iš kaštonų dėliojo skaičius, svėrė, matavo, o sukurtais rezultatais dalinosi su projekto partneriais Twinspace erdvėje. Spalio 26 d. projekto partneriai iš Turkijos, Rumunijos, Lietuvos susitiko webinare, kurio metu vaikai pasisveikino, pristatė savo šalį, įstaigą, grupę, pamojavo vieni kitiems, bandė visomis kalbomis pasakyti „labas“.Planuojamas dar vienas webinaras, kurio metu vaikai išbandys kokią nors STEAM veiklą kartu.

Per projektinę veiklą, skatinamas vaikų smalsumas, tikrovės reiškinių pažinimas, pritaikymas ir problemų sprendimas, kūrybiškumas, kritinis ir loginis mąstymas, patirtinis, skaitmeninis ugdymas, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai, o pedagogams tai puiki erdvė- pasidalinti, pasisemti naujų idėjų, išbandyti naujus IKT įrankius, lavinti anglų kalbos, bendravimo ir bendravimo įgūdžius.

Projekto STEAM veiklos:

https://padlet.com/astazelioniene/ltdlvg008dv0

Paieška

Renginių kalendorius

Kovo  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS