„eTwinning“ programa ikimokykliniame ir priešmokykliniame ugdyme: patirtis, galimybės, iššūkiai ir inovacijų taikymas“

Balandžio 28 d. mokytojos Asta Želionienė ir Aurelija Gudaitienė  dalyvavo Kėdainių lopšelio – darželio ,,Pasaka organizuotoje respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų konferencijoje ,,eTwinning“ programa ikimokykliniame ir priešmokykliniame ugdyme: patirtis, galimybės, iššūkiai ir inovacijų taikymas“. Asta skaitė pranešimą „Užkoduota sėkmė eTwinning projekte „ Miško paslaptys“ (angl. „Forest’s secrets ”) ir pasidalino sėkmingomis bendradarbiavimo idėjomis, naudotais IT įrankiais, asmeniniu indėliu, kuris garantavo nacionalinį įvertinimą (NKŽ) . Kokių kriterijų reikia sėkmingam projektui? Konferencijos metu buvo naudinga išgirsti eTwinning ambasadorių naudingų patarimų, mokytojų sėkmės istorijų, pasisemti idėjų, padiskutuoti, su kokiais iššūkiais ir problemomis susiduria kolegos, užmegzti pažintis su programos „eTwinning“ dalyviais, o gal ir būsimais projektų partneriais.

Paieška

Renginių kalendorius

Birželio  2022
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2022 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS