ES programavimo savaitė „CodeWeek“

2022 spalio 8-23 d.  „Bildukų“, „Kodėlčiukų“ ir „Čiauškučių“ grupių mokytojos Asta Želionienė, Ligita Petkuvienė, Monika Andruškienė ir Aurelija Bersėnaitė prisijungė prie #CodeWeek ES programavimo savaitės ir dalyvavo renginyje „QR kodai vaikų darželyje“. ES programavimo savaitė yra visuomeninė iniciatyva, kurios tikslas visus sudominti programavimu ir skaitmeniniu raštingumu, tobulinti skaitmeninius įgūdžius bei gebėjimus. Mokytoja Asta su priešmokyklinukais ne tik lauke bandė įsiminti medžių pavadinimus, kuriuos sužinodavo nuskanavę QR kodą, bet ir grupėje vartė knygas su  QR kodais, bandė įminti užkoduotas mįsles ir išgirsti užkoduotus Lietuvos gyvūnų balsus, „Kodėlčiukai“ su mokytoja Monika bandė atkoduoti  žmogaus kūno paslaptis, Aurelija B. su Čiauškučiais darželio teritorijoje ieškojo QR kodų ir išbandė  QR kodų skaitytuvą, o logopedė Ligita savo kabinete užkodavo užduotis, kurias vaikai turėjo patys „atkoduoti“ ir atlikti. QR kodai –tai inovatyvus būdas vaikams atrasti,  sužinoti naują informaciją, žaismingai ir įdomiai lavinti  skaitmeninio raštingumo pradmenis, o mokytojoms-lavinti skaitmeninę kompetenciją.

Paieška

Laisvos vietos

Ankstyvojo amžiaus gr. – 0
3 m. amžiaus gr. – 2
3-4 m. amžiaus gr. – 0
5 m. amžiaus gr. – 0
Priešmokyklinėje gr. – 2

Renginių kalendorius

Gruodžio  2022
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2022 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS