EKO MUZIKUOJANTIS ROBOTUKAS

„Bildukų“ grupės vaikai dalyvavo nacionalinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų ir vaikų virtualioje fotografijų parodoje “ EKO muzikuojantis robotukas“, kurią organizavo Kėdainių lopšelis-darželis „Pasaka“. Parodos tikslas – plėtoti aplinkosaugines idėjas kūrybiškai naudojant antrines žaliavas. Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Asta Želionienė džiaugėsi, kad dalyvavimas tokioje parodoje ne tik lavina vaikų meninius gebėjimus, skatina naudoti antrines žaliavas, bet ir formuoja vaikų ekologijos reikšmę žmogui ir gamtai, todėl pasidalinę į komandas iš įvairių dėžučių, vienkartinių indų, padedami auklėtojų sukūrė du robotus: mergaičių komanda – robotukę LOL, kurią papuošė smuiko raktu ir natomis, o berniukų komanda:  -ROBOT su būgnu. Vaikai darbavosi iš tiesų labai noriai ir rezultatas – puikus. „Robotai labai mieli“- taip sako vaikai. 
Parodos dalyviai bus apdovanoti organizatorių padėkomis.
Virtuali paroda „Eko muzikuojantis robotukas“
 

Paieška

Renginių kalendorius

Kovo  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS