„Bildukai“ sėkmingai baigė programą „Zipio draugai“

Gegužės  18 d. priešmokyklinio ugdymo grupėje „Bildukai“ vyko baigiamasis  tarptautinės programos „Zipio draugai“ užsiėmimas, kurio tikslas – padėti  5-7 metų vaikams įgyti socialinių bei emocinių įveikimo gebėjimų, siekiant geresnės vaikų emocinės  savijautos, kuriuos vedė PU pedagogė Asta Želionienė. Kartu su vabaliuku Zipiu ir jo istorijomis, vaikai mokė(si) įveikti kasdieninius emocinius sunkumus: atstūmimą, vienatvę, sunkius pokyčius, kalbėti ir atpažinti savo jausmus ir su jais susitvarkyti, ugdė(si) empatijos jausmą, gebėjimą susirasti draugų, mokės(si) kreiptis pagalbos ir ją priimti bei padėti aplinkiniams. Paskutinės valandėlės „Švenčiame kartu“  metu  vaikams buvo įteikti „Zipio draugų“ diplomai, bet iš pradžių „Bildukai“  pasigamino “Zipio draugų“ karūnėles, piešė save ir savo draugus ir žaidė situacijų žaidimus, kai reikėjo prisistatyti naujiems draugams, juk priešmokyklinukų laukia didysis pokytis jų gyvenime – 1 klasė, o penkiamečių – nauji „Bildukų“ grupės draugai.

Paieška

Renginių kalendorius

Birželio  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS