„Augu su pasaka“

,,Kodėlčiukų“ grupės vaikai kartu su muzikos mokytoja Rita dalyvauja eTwinning projekte ,,Augu su pasaka“, kurį organizuoja mūsų darželio auklėtoja Aurelija Gudaitienė. Vaikai su muzikos vadove sukūrė muzikinę pasaką ,,Žiemos pasaką“

Projektas skirtas ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams. Pagrindinis tikslas – vaikų kūrybiškumo ugdymas ir glaudžių santykių su tėvais ir pedagogais kūrimas. Šiuo projektu norime suteikti galimybę ugdytinių pedagogams ir tėvams, kurti glaudžius santykius su vaiku, išmokti patiems kūrybingai pažvelgti į pasaką, atrasti jos, kaip ugdymo metodo geriausias savybes. Padėkime vaikams atrasti pasakos džiaugsmą ir išskirtinumą.

Pagrindinis tikslas – vaikų kūrybiškumo ugdymas ir glaudžių santykių su tėvais ir pedagogais kūrimas. Tobulinamos kompetencijos – komunikavimo kompetencija, meninė kompetencija ir socialinė kompetencija. Projektas leis atrasti pasakos teigiamas savybes ugdant vaikų socialinius įgūdžius, stiprinant emocijų valdymą, skatins kūrybiškai įvertinti pasakos personažus, jų pateikimą. Padės pedagogams kurti tvarius santykius su ugdytinių tėvais.

Kovo  2021