Apskritas stalas – diskusija  „Kokybiškas priešmokyklinis ugdymas“

Gegužės 16 d. Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centre vyko apskrito stalo diskusija  „Kokybiškas priešmokyklinis ugdymas“, kurioje dalyvavo beveik 30 Šiaulių miesto priešmokyklinio ugdymo mokytojų, pavaduotojų ugdymui. Diskusiją vedė ir moderavo  lektorė Erika Poškevičienė, Šiaulių lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ direktorė, metodinių leidinių „Patirčių erdvės“ bendraautorė, NŠA metodininkė projekte „Skaitmeninio ugdymo turinio atnaujinimas ir diegimas“ (PUBP programos atnaujinimo grupė), Vilniaus kolegijos lektorė. Kaip  šie metodiniai leidiniai gali padėti siekiant kokybės gerinimo? Kaip planuoti veiklas, kaip vertinti vaikų pasiekimus? Kaip ir kas keisis Priešmokyklinio ugdymo bendrojoje programoje? Apie tai ir kitais aktualiais klausimais buvo diskutuojama su PU  mokytojais.

Šis renginys – tai akredituotos ilgalaikės programos „Inovacijomis grįstas priešmokyklinis ugdymas. Dirbame su priemonių rinkiniu „Patirčių erdvė“ I modulis, kurį organizuoja Šiaulių lopšelis-darželis „Coliukė“.  Rudenį planuojami seminarai „Inovacijomis pagrįstas priešmokyklinis ugdymas“ ( II modulis), „Kaip dirbti su priemonių komplektu „Patirčių erdvė“( III modulis), kiti renginiai. Seminarus ves projekto „Inovacijos vaikų darželyje“ lektorės Šiaulių lopšelio-darželio „Coliukė“ priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Asta Želionienė ir pavaduotoja ugdymui Ramūnė Kriskuvienė.

 

 

 

Paieška

Renginių kalendorius

Birželio  2022
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2022 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS